EN

EN

MİSYON – VİZYON

MİSYON – VİZYON

Misyonumuz

Kaliteden ödün vermeyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi ve çevreye duyarlı olan Cablemar, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için kablo sektöründe farklı ürün grubunu aynı çatıda buluşturan ve sektöre hakim kadromuz sayesinde müşteri odaklı yaklaşımı ile çözüm ortaklarına ve ülke ekonomisine katma değer yaratan bir firmadır.

Vizyonumuz

Yurt içi ve yurt dışı kablo sektöründe pazardaki konumumuzu sürekli geliştirerek, yüksek standartta üretim anlayışımızla satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzeyde gerçekleştirmek. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak. İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, işletmelerin ihtiyaçlarına doğrudan cevap verebilen bir firma olarak ülke ekonomisine katma değer yaratmak ve Dünya çapındaki tüm kablo firmaları tarafından bilinmek.

Misyonumuz

Yerel veya küresel pazarda kablo endüstrisi için çeşitli özel hammaddeler sunuyoruz. Bu anlamda şekillenen misyonumuz, müşterilerimize her zaman sürdürülebilir ürünler sunmak ve pazardaki ihtiyaçlarını karşılayarak çözüm odaklı olmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, sürdürülebilirlik ve karlılık ile üretimde mümkün olduğunca az atık yaratmaktır.

HABERLER

Mesaj Gönderin

YENİLİKLERİ TAKİP ETMEK İÇİN KAYDOLUN

Bizim hakkkımızda daha fazlası için takipte kalın

© 2023 Cablemar. Tüm Hakları Saklıdır. | Tasarım & Yazılım Mango Medya